Filomuz

Turizm ve otomobil kiralama konusunda 1998'den beri mevcut olan bireysel sektör tecrübemizi, kendi markamız ile birleştirme kararı almamıza müteakip, 2005 Nisan ayında, İstanbul'da başladığımız iş hayatımız günden güne büyüyerek devam ediyor.

Bulunduğumuz kiralık otomobil sektöründe, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmet etmek arzusuyla her geçen gün kendimizi yeniliyor ve geliştiriyoruz.

Türkiye ve özellikle İstanbul Rent a car sektöründe, öncelikli hedefimiz markamıza kalıcı bir yer kazandırmak ve mevcut müşteri memnuniyetimizi uzun soluklu olarak aynen devam ettirebilmektir.

Günümüz koşullarında bir aracın satın alınması ve kullanılması sürecinde ortaya çıkan maddi (araç değer kaybı, bakım masrafları, vergi ve sigorta bedelleri gibi) ve manevi ( park etme, güvenle barındırma, yıpranmışlığı en azda tutabilme gibi) sıkıntıları minimuma indiren otomobil kiralama alternatifi, firmaların öncelikli tercihi haline gelmiştir. Ayrıca kiralama neticesinde ortaya çıkacak olan bedeli, işletmeniz adına düzenlen fatura karşılığında, masraf olarak gösterebilmeniz gibi avantajları göz önünde bulundurunca, en akıllıca yatırımın kiralama yapmak olduğu çok net ortadadır.

Uzun otomobil yolculuklarında, kendi aracınızın yeterli konforu sağlayamayacağı veya yeterli kullanım hacmini oluşturamayacağı gibi hallerde de, yolculuğa her türlü bakımı yapılmış, gerekli teknik donanıma sahip kiralık bir araç ile çıkmak en güzel çözümlerden biri olmaktadır.

Kiralık otomobil ile hayatınızı zenginleştirecek ve kolaylaştıracak çözümlerle tanışmak için bizi arayın;

 

Whatsapp Telefon